Oj działo się w ten weekend działo

Oj działo się w ten weekend działo

wpis w: Bez kategorii, Nasze starty | 0

W sobotę nasi przedstawiciele na teren województwa kujawsko-pomorskiego, Maciej i jego córka Michalina wzięli udział w imprezie z okazji 150. maratonu Kazimierza Musiałowskiego. Maciej pokonał dystans półmaratonu a Michalina, jako małoletnia, na dystansie 10,5 km zajęła 2. miejsce wśród kobiet. Gratulacje Michalina, oby tak dalej.

Ania, Magda, Ewa, Robert i Adam zmagali się z upałem i 10-kilometrowym dystansem VI Biegu Azotowego z okazji Dni Chemika w Kędzierzynie-Koźlu. Był to debiut Ewy na tym dystansie a Adam zajął 3. miejsce w kategorii pracowników Grupy Azoty.

W niedzielę działo się jeszcze więcej.
Paweł zmierzył się z niełatwym ponad 22-kilometrowym V Kieleckim Biegiem Górskim. Kto twierdzi, że w Kielcach mało górek, niech z nim pogada. Józef znalazł swoje miejsce na pudle w II Biegu w Pogoni za Liskiem i teraz wszyscy pytają się go o suplementację. Wioletta postanowiła zmierzyć się z dystansem ćwierć maratonu podczas biegów Dookoła Jeziora VII Maraton 2018 w Tarnobrzegu, a jej finisz zapamiętało wiele osób. Mamy nadzieję, że po regeneracji i pod okiem doświadczonych kolegów biegowych wkrótce powróci do treningów.
Kasia, Dorota i Arek w Wapiennem zbierali kolejne fragmenty perły w cyklu Perły Małopolski. Było czadersko. Jak zwykle towarzyszył im niezawodny support – Nikodem.

Wszystkim Wam gratulujemy wyników.

PS W trochę mniej tradycyjny dla biegaczy sposób postanowiły wesprzeć nas dwie zaprzyjaźnione biegaczki w Sobotę wzięły odział w 198 Pieszej Pielgrzymce do Sulisławic dzięki dziewczyny, każde wsparcie jest ważne.

Komentarze zostały wyłączone.